Taking photos

"Prosím, netahejte nám sem racky!"

29. června 2011 v 20:25 | Yuuri ^^
Podle názvu byste to možná nepoznali, ale byla jsem v Anglii a v neděli se akorát vrátila. Co na ni říkám? Navštívila jsem ji již po čtvrté, takže mě toho již moc nepřekvapilo. A stále si trvám na svým, že bych tam chtěla bydlet, protože v Londýně zbožňuju pomalu i ten smog i spoustu lidí. Proč? Já ani nevím, mám ráda i Prahu, baví mě tam cestovat. A hlavně... v Británii jsou úžasný baráčky.
♦ Co je ale důležité poznamenat je, že Anglie není jen Londýn.
Každý snad ví, jak to v Anglii vypadá a jaké to tam je. A pokud ne, tak si to najděte, jsem moc líná cokoli o tom psát, proto vám ukážu jen pár fotek v celém článku.


"Až přijdu domů, půjdu na fejsíček a napíšu si tam: Umřu..."

16. května 2011 v 18:44 | Yuuri ^^
by my friend Angee.

Tomu fejsíčku jsem se smála a s tím umíráním souhlasila. Tento týden jsou totiž přípravy na maturitu a my, jakožto třetí ročník, jsme museli jet na cyklistický kurz a ti, kteří záměrně řekli, že nemají kolo nebo že trpí zdravotními problémy, museli na turistický kurz.... Dostala jsem se do turistického a řeknu vám... že bych brala to kolo. Ušli jsme asi 20 kiláčků (myslím, může to být víc, já nechci jen přehánět) a to posledních 5 kiláků bylo asi tak, že moje nohy se pohybovaly už automaticky a můj vyraz vypadal tak trochu... mimo. Ti na cyklisťáku ujeli 34 kiláků, což je dost málo. Tohle jsem jela před měsícem dobrovolně a jediné, co mě bolelo, byl zadek.
No, ale možná bych to mohla brát jako pročistění (zdevastování) svého organismu. Anebo bych si mohla přestat stěžovat a dát sem ty fotky, které jsou asi jako jediné zajímavé. Zase to není nic úžasnýho (ale ta první fotka se mi líbí), ale tak... fotit z mobilu při chůzi, pěkné no. Zbytek máte v celém článku ↓


Co to neseš Karkuličko ve svém košíčku?

7. května 2011 v 14:45 | Yuuri ^^
Aneb Karkulka je můj tatínek.Ten měl totiž svátek a dostal něco tak krásného jako je tento košíček. Upozorňuji předem, že nejsem žádný fotografický umělec, prostě mě to někdy jen chytne. Navíc je to foceno bráchovým foťákem, který taky není stavěn na umělecké fotky. No nevadí, prostě to tu je a prozatím se mi to celkem i líbí. Ostatní fotky jsou pod perexem ↓

 
 

Reklama