Designy

Apple lyrics

6. května 2011 v 22:57 | Yuuri ^^
Konečně se mi povedl design. Už jsem si říkala, jestli ke mně někdy opět přijde ta "designová" nálada. A hele! Dneska na mě zaklepala, mrška jedna. Takže konečně tu mám nějaký normální design, který se mi celkem líbí. Není to takové násilné ani ne přeplácané, ale abych to mohla nazvat útulným, tak to asi těžko. Tedy z mého cítění, nevím, jak to cítí ostatní. Za co se ale musím pochválit je složení barev. To je prostě sakra pěkný!

Celý design byl vlastně inspirován písní Bad Apple (Touhou), která můj život doprovází už hrozně dlouho a stále se drží a to mi věřte-ttebayo, že já u jedné věci moc dlouho nevydržím. Určitě na ni napíšu ještě jeden článek, protože... urch! To jsou prostě úžasná slova, obdivuju ty, kteří dokážou něco takovýho vykváknout. Navíc ten taneček, který se na to tančí, je ještě úžasnější. Snažila jsem se ho naučit - z 5 a kousek minutové písničky jsem se naučila 30 sekund a trvalo mi to tak čtvrt hodiny. Ale věřte mi... nikdy jsem nebyla tak zpocená a udýchaná. Mám pocit, že oni snad ty sekundy i půlí (ano, přeháním). No, dám vám ho sem, ať se pokocháte nějakou dobrou sestavou a dobrými pohyby, kterým něco jako aerobic nesahá ani po kolena.


PS: obrázek designu pod perexem ↓

My song...

31. října 2010 v 15:55 | Yuuri ^^
Nemám už nervy to komentovat...

...

Sayu's black and white

17. září 2010 v 18:16 | Yuuri ^^
Konečně jsem vyměnila design! Sice se mi líbí víc, ale stejně tu podle mě dlouho nevydrží. Co se týče designů pro ostatní, se omlouvám, že to tak trvá, ale do designů prostě musim mít chuť a tu nemám už dlouho.

...

Music fantasy

3. září 2010 v 22:29 | Yuuri ^^
Z toho by člověk fakt blil. Ty designy jsou čím dál tím horší, moje myš je čím dál tím pomalejší, ruce čím dál tím prudší, silnější a jdu jíst...
 ...

Well... nesnášim tenhle novej hnus, kterej jsem tu dala. Fakt je mi z toho blbě... Lituju, že jsem tam nenechala předtím ten hnusnej. Asi tam vrátím ten fialovej a bude pokoj. UÁÁ! Jsem nas*aná!! *odchází s bolestmi hlavy*

etřčhrtjh

Stars

27. srpna 2010 v 23:10 | Yuuri ^^
Tak tohle se mi značně nepovedlo, myslím, že tento design tu nezůstane dlouho, ale potřebovala jsem sem přidat další rubriku, takže jsem změnil i deisgn.

Stars design

Sometimes...

7. srpna 2010 v 22:00 | Yuuri ^^
*Leží rozvalená na stole s rozteklým mozkem*
Misaki: Ááááá! Yuuri! Vstávej, bež na vzduch! Jdi se najíst! *drká do ní, ale Yuuri se jen přiblble usmívá a vnímá, jak se jí roztéká celé tělo*
Karin: Jasně, blbě se usmívej, to přesně chci: chcípnout v 17 letech! *přidupe a kopne do Yuuri, až spadne na zem*
Sayu: Yuuri dělala celý odpoledne až do teď ten design? A nejedla skoro celý den, to je od ní vysoký výkon, Karin. Kawai soni. Yuuri, vstávej. Hajaku. Dáme si nudle, koukneme na Kuroshitsuji a bude fajn. *podepře si rozteklou Yuuri s tupým výrazem a jde s ní do kuchyně*
Yuuri: Bchichichi *šílený, ale tichý smích*
Misaki: Ale ten design je celkem pěkný *prohlíží si ho*
Karin: Hmmm... nic moc. Mohl být lepší.
Misaki: Myslím, že Yuuri v nejbližší době asi lepší výkon nedá, když přísahala, že všechny věci budou od ní. Tu kytku fotila a tak že jo...
Karin: To nic nemění.
Misaki: Jak myslíš, sestřičko.

Sometimes...

Dear Misaki...

2. července 2010 v 17:22 | Yuuri ^^
Tak zde je nový design. Moc jsem se s tím nepatlala a stejně mi to zabralo hrozně dlouhou dobu, ale konečně je tu, i když trochu chudý, ono konec konců udělat něco úplně sama je fakt něco.

Dear Misaki

This is my revenge

24. června 2010 v 23:52 | Yuuri ^^
Tak zde je nový desing. Od této doby začnu dělat desingy jen se svými obrázky.

..

The way to my fantasy...

23. června 2010 v 21:47 | Yuuri ^^
Takže je tu další desing. Irituje mě na něm pár věcí, ale nemám sílu ho už předělávat, podle mě tu dlouho nezůstane. Může za to spíš má divná nálada, která se mě dnes drží jako smrad.

-...

A flower love

13. června 2010 v 13:30 | Yuuri ^^
Bleeehhh! Končím! *protáhne si krk, který je zlámaný nad několika hodinovou piplačkou nad desingem* Já říkala, že tamten dlouho nevydrží, tenhle se mi teda určitě líbí víc. Sice jsem pořád nekápla na tu vychytávku, jak udělat ty ikonky, ale já na to někdy příjdu. Takhe, příšla jsem na to, ale jakmile jsem tam chtěla dát druhou, tak mi ta první zmizela a byla tam jen ta druhá... Kdopak mi pomůže?

Btw... obrázky jsou z anime Kaichou wa Maid-sama!

A flower love x)

Hold me forever

11. června 2010 v 15:43 | Yuuri ^^
.......
Haha...

Tak prej je tu další desing *civí na něj a neví* Je fakt divnej, asi ho tu nenechám dlouho.

Btw... tyto postavy jsou z nádherné mangy jménem Dengeki Daisy.

Jinak to psaní vpravo jsem musela celý psát jak idiot xD Nechtěla jsem to psát česky, páč se mi to v češtině nelíbí. fakt jsem se zmohla. I když jsou to jednoduché věty, už v polovině jsem nevěděla, co psát. Akorát jsem se těšila na konec, který tu u mě stejně není vidět.
Dengeki Daisy

Bird umbrella...

18. května 2010 v 21:22 | Yuuri ^^
Nový desing, celkem se mi i líbí ^^

Bird umbrella

Music is life!

10. dubna 2010 v 23:19 | Yuuri ^^
Uhm... je tu další desing?
Tenhle se mi celkem líbí, ale nemůžu nic dělat v profilu, nechápete někdo proč?


Music is life!
 
 

Reklama
Reklama