Bam Ratatata Tatatatata! BEAT!

17. ledna 2012 v 21:22 | Yuuri ^^ |  Ostatní
Nu, někdy si říkám, že bych se mohla rozkouskovat, protože mě se líbí vážně téměř každý styl hudby (kromě techna a dechovek tedy) a ono to je celkem vtipné, když ve svém playlistu máte nějakou emo písničku, hned vedle metal a pak něco takovýho, co tu teď ukážu.
Oukej. Přiznávám, že když jsem viděla tento videoklip "I am the best" od 2NE1 poprvé, chtělo se mi... blinkat. Vážně. Nemám ráda takovýhla videoklipy, i když je kvalitně natočený, upravený a já nevím co všechno. Na čtveřici holek předvádějící se před kamerou fakt nejsem zvědavá.


Ale pak jsem přes kamarádku nějakou náhodou najela na chlapce, který tancoval sestavu na tuhle písničku a i když byl chlapec velmi vtipný a směšný (ale talentovaný!), hrozně se mi to líbilo. Strašně ráda tančím a ta sestava byla prostě dokonalá. Hned jsem tedy našla originální tanec od 2NE1 a pustila se do učení, fakt je to vtipný *smích* A ty holky v nácviku sestavy nevypadají jako největší a nejupravenější frajerky světa (i když ono to je tak v tom videu schválně, já vím), ale jako normální lidi. Už asi čtyři dny si to skáču. Doufám, že mě to brzy přejde, protože zrovna tohle bych nerada poslouchalla dlouho. Ale tak někomu se tyhle věci líbí. Zvlášť korejci mají takových kvalitních videoklipů milion...
Tady je sestava (vypadá těžce, ale fakt není):
*když chtěla překliknout z toho chlapce na druhý video, sekla se na tom chlapci* Kurňa ten je fakt dobrej....


I'm hot hot hot hot fire! :D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama