Just boxes and still life

30. června 2011 v 18:30 | Yuuri ^^ |  Škráb, škráb, čmár, čmár...
Bože! Nedovedete (ale možná taky ano) si předtavit, jak nudné dokáže být dělání krabiček. Jsou všechny tak... stejné (proč mě to překvapuje?). Navíc to zabralo hrozně moc času, což by snad normální člověk nečekal, je to přece jenom pár čar a stínování. Ano, to je, jenom ty čáry už samy sežerou dvě hodiny. Gosh, doufám, že mě tohle už nepotká (dělala jsem totiž tohle 3krát.).
Jak vidíte, není to žádná sláva. Toto je má druhá práce, první raději ukazovat nebudu, protože jsem byla donucena je udělat něčím podobným jako jsou voskovky, takže to dopadlo katastrofálně. Mrzí mě ta špatná kvalita, celé to stínování se slilo dohromady, takže to nejde pořádně vidět. Ale tak jak to mám jinak vyfotit? Fakt nevím.


Yep! Tohle je lepší, ne? Ne? Jo, je. Ale to jen díky tomu, že konečně přišla ta učitelka, která měla původně na tom kreslení učit, a pěkně si mě podala. Pokud se vám ta zadní krabice zdá křivá, tak byla křivá, jasné?


Nooo... když na to koukám na počítači, tak se mi to vážně nelíbí. Ale v realu to vypadá, ostatně jako vždycky, mnohem lépe. To bylo poprvé, když mi začala učitelka do toho čmárat. Málem jsem na ní vylítla jako čertík z krabičky, ale udržela jsem se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký holub si sedl na oranžovou lavičku? ^^

Fialový
Červený
Žlutý
Růžový
Modrý
Zelený

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama