Červen 2011

Just boxes and still life

30. června 2011 v 18:30 | Yuuri ^^ |  Škráb, škráb, čmár, čmár...
Bože! Nedovedete (ale možná taky ano) si předtavit, jak nudné dokáže být dělání krabiček. Jsou všechny tak... stejné (proč mě to překvapuje?). Navíc to zabralo hrozně moc času, což by snad normální člověk nečekal, je to přece jenom pár čar a stínování. Ano, to je, jenom ty čáry už samy sežerou dvě hodiny. Gosh, doufám, že mě tohle už nepotká (dělala jsem totiž tohle 3krát.).
Jak vidíte, není to žádná sláva. Toto je má druhá práce, první raději ukazovat nebudu, protože jsem byla donucena je udělat něčím podobným jako jsou voskovky, takže to dopadlo katastrofálně. Mrzí mě ta špatná kvalita, celé to stínování se slilo dohromady, takže to nejde pořádně vidět. Ale tak jak to mám jinak vyfotit? Fakt nevím.


Yep! Tohle je lepší, ne? Ne? Jo, je. Ale to jen díky tomu, že konečně přišla ta učitelka, která měla původně na tom kreslení učit, a pěkně si mě podala. Pokud se vám ta zadní krabice zdá křivá, tak byla křivá, jasné?


Nooo... když na to koukám na počítači, tak se mi to vážně nelíbí. Ale v realu to vypadá, ostatně jako vždycky, mnohem lépe. To bylo poprvé, když mi začala učitelka do toho čmárat. Málem jsem na ní vylítla jako čertík z krabičky, ale udržela jsem se.

"Prosím, netahejte nám sem racky!"

29. června 2011 v 20:25 | Yuuri ^^ |  Taking photos
Podle názvu byste to možná nepoznali, ale byla jsem v Anglii a v neděli se akorát vrátila. Co na ni říkám? Navštívila jsem ji již po čtvrté, takže mě toho již moc nepřekvapilo. A stále si trvám na svým, že bych tam chtěla bydlet, protože v Londýně zbožňuju pomalu i ten smog i spoustu lidí. Proč? Já ani nevím, mám ráda i Prahu, baví mě tam cestovat. A hlavně... v Británii jsou úžasný baráčky.
♦ Co je ale důležité poznamenat je, že Anglie není jen Londýn.
Každý snad ví, jak to v Anglii vypadá a jaké to tam je. A pokud ne, tak si to najděte, jsem moc líná cokoli o tom psát, proto vám ukážu jen pár fotek v celém článku.