"Já ti nebudu nadávat, já tě vyhodím tím oknem."

10. května 2011 v 20:43 | Yuuri ^^ |  Né, Kami-sama?

Aneb jaké úžasné hlášky má náš profesor na matematiku. Někdy se divím, kde ty hlášky bere. Jestli si je nepíše před hodinou nebo něco takového.
Jako například hlášky: "Vy splníte alespoň polovinu, já vám z toho dvě třetiny škrtnu a je to..."
"Spojte p1 se stopníkem N1 na x, který tam není."
"Ten sešit máš u sebe, ten jsi mi nedodala. A člověk, který nemá sešit, je člověk bez sešitu, že ano."
Vlastně jsem o něm ani nechtěla mluvit, jen jsem šťastná, že mi dal tu jedničku z tý písemky, i když jsem to tam blbě opsala. Tak si alespoň zasloužil pár řádků na mém irelevantním blogu.

Co je tady teď totiž na místě, je chemie. Ta je zajímavější, že? *ironie jako prase*
Celý víkend a pondělí jsem se učila na dnešní písemku z chemie. V pondělí jsem dokonce neposlouchala nic jiného než písničku Paradichlorobenzene. I když z takového jednoduchého vzorečku jsme přešli na kys. tereftalovou.
Jenže potom na mě v té písemce vytasila kyselinu pyrohroznovou, ze které redukcí vznikne kyselina mléčná a Yuurinka si mohla zabalit pět švestek a jít. No... nějak jsem to snad napsala.

Jinak mám celkem hodně toho co říci, ale jsou to jen nepodstatné věci, takže bych řekla, že se svými plky dnes končím. Jsem ráda, že jsem se vypovídala, co se týče chemie, a můžu jít. Nashle.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rickymug Rickymug | E-mail | Web | 26. července 2018 v 3:59 | Reagovat

Алюминиевая опалубка распространена на тех стройках, где многократное применение конструкций не обязательно. Данный вид съемной опалубки http://builderbest.byethost7.com/ широко востребован на современном строительном рынке.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama