Únor 2011

Sometimes people are really stupid...

18. února 2011 v 15:28 | Yuuri ^^ |  Škráb, škráb, čmár, čmár...
No bez komentáře. Někdy si říkám, proč jsem tak líný člověk. Kdybych nebyla líná, udělala bych tomu nějaké lepší pozadí, víc bych si s tím vyhrála... ne, já to prostě musím udělat takhle.
Sometimes...

"Já ti s tou židlí vážně chtěla jen zatřást!"

18. února 2011 v 15:24 | Yuuri ^^ |  Né, Kami-sama?
Né, Kami-sama!
U... vážně se stydím, že jsem se ozvala naposledy před měsícem. No ale co se dá dělat, když člověk nemá chuť nic psát nebo na to nemá čas. Já se můžu vymlouvat leda tak na ty trapný japonský seriály, který teď hltám jedno za druhým. Nikdy jsem si nestahovala nic... teď mám stažený 4 japonský seriály o 11 dílech obvykle.

Ale! Berme to z té lepší stránky, mám toho hodně co říct! /Karin: Nikdo tě neposlouchá! Sayu: Já jo!/
Tak co bych měla říct první. Vezmu to od konce - budoucnost: zítra mě čeká ples, fakt netušim, co si mám vzít, když nic na ples doma nemám a máminy šaty jsou mi malý přes prsa. No... asi půjdu v pyžamu.

Dnešek: Někdy si říkám, že vážně patřím mezi malý děti. S Pepinou jsme se dneska prali jako malý holky, shazovali si věci z lavic, a když jsem si o hodinu chtěla sednout, tak jsem se náhle propadla až na zem s tím, že mi Pepina odsunula židli. Pak se mi omlouvala s tím, co máte napsáno v nadpisu. Taky se o tu samou hodinu prohloubilo napětí mezi mnou a třídním. Obvykle je ale na mě naštvaný, protože mám pravdu já.

Včerejšek: Jsem byla doma, jelikož mě chytil žaludek, opět. Takže rodiče vyhrožují gastroenterologií (nebo jak se to píše). Fakt se těšim, až mi budou strkat hadičku do huby.

Tento víkend: U nás byla Kaorice. Po dlooouhý době. A byl to vážně skvělej víkend - bowling, knížky, jídlo, vesnická zábava, poker, Mao!, filmy... toaleťáky *tiše se chechtá* a nesmím zapomenout na "podej mi chlupu" místo "podej mi kolu".

Dávná minulost: Byla jsem u zubařky. Byla jsem v pohodě. Co jsem opustila ordinaci, bolí mě zuby. Pěkný.
Taky jsem se účastnila anglické olympiády. Vážně jsem se nechtěla dostat do ústního kola, protože vím, jak na tom jsem s mluvením před lidmi. Takže jsem se s Angee domluvila, že poděláme gramatiku, jenže ona byla proboha tak lehká, že jsem musela přemýšlet, co napsat špatně, aby nebylo poznat, že jsem to zvorala schválně. I při dělání ze sebe debila se musí přemýšlet? No to teda. A nakonec jsem se stejně dostala do ústního kola krucinál! Takže nakonec jsem obsadila 6. místo. Aspoň že tak, protože vážně bych nechtěla postupovat do okresního kola.

Tak už mě toho víc nenapadá, co říct, takže končím. Ještě jsem sem nedala svoje poslední obrázky, takže je doplním co nejdřív.
Bye!