"Jaktože jsi neběžela zazvonit?" "Tam nedojdu prosím tě!"

7. září 2010 v 16:03 | Yuuri ^^ |  Né, Kami-sama?
Né, Kami-sama!
*zírá na ten hnus, který ani nemůže nazvat designem. Pak se zhluboka nadechne a vydechne*
Takže... začala škola!
Karin: Díky, bez tebe by si toho nevšimli...

Yuuri: Ale tiše...
No a právě kvůli tomu se nestíhám starat o blog. Né že bych se učila... /Sayu: co to je se učit? Co to znamená? O.o/ *poškrábe se na vrchní části ruky* Ale prostě jak sedím ve škole obvykle do čtyř, tak přijdu domů a... sedim. A na další mozkový aktivity fakt nemám náladu. Předpokládám, že co nejdřív změním design (možná už dnes, fakt se mi to nelíbí. I kdyby to měla být jakákoli jednoduchá věc, tohle fakt ne!) *poškrábe se na loktu*
Taky asi dám sem další vyjádření. Chtěla jsem sem i dát něco o Step up 3, ale v polovině jsem to nevydržela a vypnula jsem to. Možná ale napíšu něco o... Posledním vládci větru! *poškrábe se na noze* /Do prcič pitomý komáři! Jdu na tělocvik a kromě bolesti celýho těla chytnu i ... *počítá* .... 6 štípanců! Kvůli tomu jsem taky nedošla ani zazvonit, aby se otevřeli dveře./ Byla to katastrofa, možná proto mě to bude bavit komentovat....

Takže to bylo o budoucnosti, teď o minulosti.

Byla jsem v Praze na nějaké fashion show v Pařížské ulici. Nemám tušení, jak se to jmenovalo, jela jsem tam spíše jako doprovod za účelem být s kámoškama. Chytili jsme zrovna kolekce české a slovenské, z toho jsem zjistila, že jeden z modelů je můj vzdálený známý. Některé kousky byly pěkné, to se musí nechat, ale jako téměř na každé módní přehlídce jsou některé výstřelky až k pláči. Nemyslím si, že je něco úžasného na hadru, který se seplé u ramen.
Hned po té jsme jeli zpátky ke kámošce, kde jsme ještě ťapkali na dočesnou (oslava chmelu), kde jsme byli do dvanácti /ale byla tam celkem nuda/. Mezitím jsme si koupili krásná králičí ouška. Všechny tři. Nejlepší byly ty reakce lidí.. Vždycky na nás reagovali ti slizcí chlapi nebo holky, které byly stejně namyšlené, jak vypadaly. Věta, kterou jedna pronesla: "Si myslíš, že když máš ouška, tak jsi cool nebo co?" mě rozesmála na dost dlouho. Asi záviděla, když to pronesla tak hnusně. Hlavně že to byla růžová blondýna. Vím, že jsou na světě tupé holky, ale já a moje kamarádky opravdu nepatříme do té spodiny /Misaki: To z ní mluví Karin T__T/. Ouška jsme si koupili pouze z recese a já to beru spíš jako infantilní chování než jako "cool".

Další událost v mém nudném životě /Karin: to bude ale dlouhý článek x/ / je autoškola. Chodím do ní už od prázdnin, ale stejně mě pomalu ale jistě dodělává. Za prvé mě ty teorie nebaví, zvlášť po škole ve čtvrt na pět. A jízdy mi taky moc nejdou, protože se nedokážu soustředit na značky a jezdím prý moc rychle do problému. Mám si snad zpomalit na 8 km/h? Vždyť to bych tam dojela za miliardu let /Misaki: no podle toho bys tam měla být dřív, když ti půl kilometru předtím řekne, že je křižovatka, dojela bys tam za skoro čtyři minuty. Yuuri: Misaki? Seš ty vážně můj? Já se tady snažím vymlouvat!/. No prostě a jednoduše si musím zvyknout a na teorii se kouknu před zkouškami, který mě čekají koncem října, což je daleko.

A když mluvím o říjnu tak 25. mám narozky. Už mi bude 18 - budu velká holka. Ale to není tak důležité jako to, že 25. je den těstovin!! *nadšení* /Sayu: Hetalia!! *vypískne stejně nadšeně*/ Asi si pořídím nějaké tričko. Mimochodem 24. je Hetalia den a 26. má zase narozeniny Rakousko. Já prostě říjen miluju už nejen kvůli Halloweenu a počasí.

Další věc, která mi právě vypadla je... *zase se poškrábe* ... že si asi ukousnu ty ruce! Ne, dobře, to jsem nechtěla. Yep! *vzpomněla si* Přemýšlela jsem právě teď, že jak máme povinný čtenářský deník, tak bych ho mohla psát i sem. Ale spíš jen tu část "hodnocení" než převyprávění a tak, protože to mě krutě nebaví, chápete ne?

Ještě něco jsem chtěla, ale to už si nepamatuju. Až si vzpomenu, tak vám to možná řeknu, prozatím jsem skončila /Karin: KONEČNĚ!!/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký holub si sedl na oranžovou lavičku? ^^

Fialový
Červený
Žlutý
Růžový
Modrý
Zelený

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama