Září 2010

Kaichou wa Maid-sama a Kimi ni Todoke

27. září 2010 v 18:44 | Yuuri ^^ |  Anime
Yuuri se zase něco dostalo do ruky. Upozorňuji, že tato dvě anime patřila mezi mé oblíbené.

Hodnocení obou: 7/10


Kaichou wa Maid-sama

Abych začala, tak nejdříve okomentuji anime, které asi před 3 dny skončilo své vydávání - Kaichou wa Maid-sama. Toť je obrázek vpravo. Jako velká milovnice romantických anime jsem se do KWMS (proč nevymyslí kratší název, bah?) hned pustila a musím říct, že jsem se každý týden těšila na další díl. Ale pak přišlo to ale... /Karin: To byla pěkně pitomá věta. Sayu: Urusai!/ Z Misaki (holka!) se vyklubal magor, který si myslel, že kluci - kteří jsou evidentně věrní a nechodí s žádnýma holkama, protože čekají, až si to ta pravá uvědomí - jsou úchylní vetřelci. Jako wtf? Za celý podělaný anime jsem si nevšimla skoro žádného nadrženého náznaku. Asi podle ní věta "šéfe, měla by sis dávat pozor" znamená "pojď šukat". Fakt netuším.
Její neustálé rozpaky byly ze začátku roztomilé. Vážně se mi zdála dost fajn i jak terorizovala ty kluky, ale později člověk rychle změní názor. Nejlepší bylo, když Usuiho VŽDY překvapila. Často jsem nechápala, proč je tak překvapený, ale tak to je v pořádku, já jsem přece jen asi úchylnej magor s mozkem velikosti borůvky.
Konec mě totálně rozsekal na kostičky velikosti dírky u sítka. Celých 25 dílů jde tak, jako že on jí pořád pomáhá a snaží se jí ukázat, jak je pro něj důležitá. Ona ho furt odstrkuje celá rudá říkajíc, že je to úchyl. Je to tak CELÝCH 25 dílů. A poslední díl mu náhle ke konci vyzná lásku. A tím svým obvyklým způsobem, který končí: "Miluju tě, Ayuzawa" "Já tě nesnáším" a přitom se drží za ruce. To byla scéna, při které jsme my tři *ukáže na sebe, Karin a Sayu* blily... ne blinkaly, ale přímo blily ještě dalších 5 minut. A tím skončilo celé anime. Po tom uvědomění, že jsem každou sobotu strávila 20 minut úplně zbytečně, se nade mnou viklala pomyslná gilotina jako nad Ludvíkem XVI. Myslela jsem, že se to vyvine nějakým inteligentnějším stylem, ale tak prý ne.

Kimi ni Todoke

Další inteligentní anime, na které jsem já evidentně asi až moc tupá, je Kimi ni Todoke. Byla jsem naprosto unešená z toho anime stejně jako z toho předešlého s dlouhým názvem. Jenomže mě Sawako začala srá- /Misaki: Yuuri!/ ...štvát mnohem dřív. Je hezké, když je holka jiná než ostatní, ale takový andělsky tupý tele nemůže existovat. To prostě neexistuje v dnešním světě. Kdo řekne, že jo, dám mu vstupenku do blázince. Skončilo taky úplně tupě = nijak. Prostě se mezi nimi nic nestalo. Její myšlenkové pochody se zastavily ve stadiu "asi je mezi námi něco víc než přátelství" *jde se vyzvracet*. Říkala jsem si, že je ještě manga, která stále pokračuje. Ale po 3 částech, kdy se jí ten kluk vyznal a ona si to přebrala jako že ji odmítl... jsem mlátila hlavou do stolu. Je stejně "chytrá" jako ta z toho prvního anime. Myslíte si, že věta "mám tě rád" je odmítnutí? Jestli ano, pak já jsem Lady Gaga. Další anime úplně o ničem. Jsem ráda, že ho utnuli dřív, než se dostali k "odmítací" části.

Shrnutí: grafika a hudba dobrý. Příběh na dvě věci. Romantika na sto pro. Totálně nesmyslné chování nesmí chybět.

Dependence on sweets

26. září 2010 v 20:54 | Yuuri ^^ |  Škráb, škráb, čmár, čmár...
Uh, musím říct, že tenhle design je mi velmi nepohodlný, snad ho brzy změním.
Ma, ale teď k tématu. Nakreslila jsem další věc tabletem! Líbí se mi to, i když to není nic světovýho, a víc k tomu neřeknu ani ťuk

Dependence on sweets

"Where is your Uncle Ned?"

17. září 2010 v 18:34 | Yuuri ^^ |  Né, Kami-sama?
Né, Kami-sama!
Člověk chodí 3 týdny do školy a už má totálně dost.
Nejenže jsem měla na čtvrtek umět biologii, děják, zemák, chemii a deskriptivní geometrii (a nic jsem nedělala), ale i spolužáci jsou snad čím dál tím nadrženější a dětinštější.
Pamatuji si ještě základní školu, kdy se vedly rozhovory: "Kluci neházejte už tou houbou!!" "Drž hubu!"
Teď se to trochu změnilo: *kluci hrajou kámen nůžky papír* "HÁÁÁ mám nůžky vole!! A Michalo, dej mi tu šprcku už do pr*ele!" "Já jí snědla!" "Nekecej se dej mi to!" "Já jí nemám ale..." "Cítit dotyky tvý na těle mým, ať spojí se v jedno naše těla..." *zpívá* Yuuri: Míšo, dej mu ten kondom, prosím!" *zaúpí*
Pepina: "Ha! Teď si nezamrdáš! Já včera: dvakrát!"
Jak milé rozhovory.


Člověk si myslí, že když bude chodit na gympl, tak tam budou samý šprti a géniové, ale ono vás to vyvede z omylu hned, jak vstoupíte do třídy, kde vám kolem hlavy proletí křída a spolužák vás vyhodí ze 4. lavice a řekne, ať si sednete dopředu. Když se mi to poté opakovalo i po druhé, stalo se to tím jednou ze situací, kdy se ve mě naplno probudila Karin. Prostě jsem šla a tu holku z toho místa vykopla s tím, že se na mě poté pustily její dvorní dámy. Nakonec to další hodinu dopadlo tak, že sedím v druhé lavici. To bylo ale tím, že jsem byla moc ospalá na to se hádat. Jsem ve třeťáku a stejně je to jak na základce.
Na druhou stranu zbožňuju tu třídu. Tam se člověk nenudí a necítí se blbě, když má blbou známku.

Ale stejně jsou nejlepší hlášky našich učitelů:
*po třídě lítá můra => třída velmi rozrušená*
Profesor: "Diano! Zabij to!"
Diana: *vezme botu a bací můru*
Třída: "Diano! Ty vrahu!! Tys to zabila!"
Profesor: *koukne se* "Spí..." *špitne*


Profesor matematiky: *poté, co zabil pavouka* "Pavouk je mrtev, ať žije matematika!"


Profesor základních společenských věd: "Václav Klaus byl ale taky pěknej kanec!" *kouká na pověšený portrét na stěně*


Profesor matematiky: "Vidím, že jste se rozkecali. Mohl bych zrychlit na druhý stupeň, jestli chcete. Pak mám i třetí, čtvrtý... asi až do šestky."
Já: "Chtěla bych vidět tu šestku" *zašklebí se*
Profesor matematiky: *usmívá se na ni, jako by chtěl říct: někdo se zase ozval* "Já taky..." *zasměje se*


Profesorka chemie: "No a v poslední sexy... teda sekci..." *po několika minutách* "...ale je to jiné než v té druhé sexy... tedy sekci..."

Bohužel si nepamatuji nejlepší hlášky. Pamatuji si jen ty z posledních dnů.


~~~~~~

Další věc, o které jsem chtěla mluvit jsou anglické slangy. Nevím, jestli jste měli někdy štěstí je vidět, ale pokud ne, tak si je vážně přečtěte. Takhle jsem se vážně dlouho nepobavila. Dám příklady:

  • "Where's you Uncle Ned?" úplný překlad: "Kde je tvůj strýc Ned?" Slang: "Kde máš postel?"
  • "Isn't he ginger beer?" úplný překlad: "Není on zázvorový pivo?" Slang: "Není teplej? /=homosexuál/"
  • "Christ, shut your north and south, or else..." úplný překlad: "Bože, zavři svůj sever a jih, nebo..." Slang: "Ježiš, zavřu tu svojí hubu, nebo..."

Jako... wtf?! Ta postel a zázvorový pivo je fakt konečná, to jsem si musela napsat.

Takže dneškem mé kecání končí. /Karin: No hurá >.</

Sayu's black and white

17. září 2010 v 18:16 | Yuuri ^^ |  Designy
Konečně jsem vyměnila design! Sice se mi líbí víc, ale stejně tu podle mě dlouho nevydrží. Co se týče designů pro ostatní, se omlouvám, že to tak trvá, ale do designů prostě musim mít chuť a tu nemám už dlouho.

...

The Italian Man Who went to Malta

9. září 2010 v 18:38 | Yuuri ^^ |  Videa
Zjistila jsem, že mi tu chybí rubrika na výbuchy smíchu. Já fakt nemůžu, když vidím tohle.
I wanna fock on the table!


Togainu no Chi aneb... Maminko, tohle chci k Vánocům!

8. září 2010 v 22:28 | Yuuri ^^ |  Other
Toto chcu! Podle jedné mé důvěrné osoby je to sice jen trapná BL hra, ale myslím, že mi ty obrázky budou stačit. Jen pro představu vám tu dám dva odkazy:


Ó můj Aizene! Jestli mi to někdo dá do počítače, budu mu líbat nohy do konce života. I když jsem slyšela, že tato BL hra je i na playstation.... *zablýskne se jí v očích, že by to měla i ve velkým provedení* Chtěla jsem si to stáhnout a nainstalovat, ale... Asi na to nemám buňky *popotáhne*
Sayu: Já to chcu takýýý T__T

"Jaktože jsi neběžela zazvonit?" "Tam nedojdu prosím tě!"

7. září 2010 v 16:03 | Yuuri ^^ |  Né, Kami-sama?
Né, Kami-sama!
*zírá na ten hnus, který ani nemůže nazvat designem. Pak se zhluboka nadechne a vydechne*
Takže... začala škola!
Karin: Díky, bez tebe by si toho nevšimli...

Yuuri: Ale tiše...
No a právě kvůli tomu se nestíhám starat o blog. Né že bych se učila... /Sayu: co to je se učit? Co to znamená? O.o/ *poškrábe se na vrchní části ruky* Ale prostě jak sedím ve škole obvykle do čtyř, tak přijdu domů a... sedim. A na další mozkový aktivity fakt nemám náladu. Předpokládám, že co nejdřív změním design (možná už dnes, fakt se mi to nelíbí. I kdyby to měla být jakákoli jednoduchá věc, tohle fakt ne!) *poškrábe se na loktu*
Taky asi dám sem další vyjádření. Chtěla jsem sem i dát něco o Step up 3, ale v polovině jsem to nevydržela a vypnula jsem to. Možná ale napíšu něco o... Posledním vládci větru! *poškrábe se na noze* /Do prcič pitomý komáři! Jdu na tělocvik a kromě bolesti celýho těla chytnu i ... *počítá* .... 6 štípanců! Kvůli tomu jsem taky nedošla ani zazvonit, aby se otevřeli dveře./ Byla to katastrofa, možná proto mě to bude bavit komentovat....

Takže to bylo o budoucnosti, teď o minulosti.

Byla jsem v Praze na nějaké fashion show v Pařížské ulici. Nemám tušení, jak se to jmenovalo, jela jsem tam spíše jako doprovod za účelem být s kámoškama. Chytili jsme zrovna kolekce české a slovenské, z toho jsem zjistila, že jeden z modelů je můj vzdálený známý. Některé kousky byly pěkné, to se musí nechat, ale jako téměř na každé módní přehlídce jsou některé výstřelky až k pláči. Nemyslím si, že je něco úžasného na hadru, který se seplé u ramen.
Hned po té jsme jeli zpátky ke kámošce, kde jsme ještě ťapkali na dočesnou (oslava chmelu), kde jsme byli do dvanácti /ale byla tam celkem nuda/. Mezitím jsme si koupili krásná králičí ouška. Všechny tři. Nejlepší byly ty reakce lidí.. Vždycky na nás reagovali ti slizcí chlapi nebo holky, které byly stejně namyšlené, jak vypadaly. Věta, kterou jedna pronesla: "Si myslíš, že když máš ouška, tak jsi cool nebo co?" mě rozesmála na dost dlouho. Asi záviděla, když to pronesla tak hnusně. Hlavně že to byla růžová blondýna. Vím, že jsou na světě tupé holky, ale já a moje kamarádky opravdu nepatříme do té spodiny /Misaki: To z ní mluví Karin T__T/. Ouška jsme si koupili pouze z recese a já to beru spíš jako infantilní chování než jako "cool".

Další událost v mém nudném životě /Karin: to bude ale dlouhý článek x/ / je autoškola. Chodím do ní už od prázdnin, ale stejně mě pomalu ale jistě dodělává. Za prvé mě ty teorie nebaví, zvlášť po škole ve čtvrt na pět. A jízdy mi taky moc nejdou, protože se nedokážu soustředit na značky a jezdím prý moc rychle do problému. Mám si snad zpomalit na 8 km/h? Vždyť to bych tam dojela za miliardu let /Misaki: no podle toho bys tam měla být dřív, když ti půl kilometru předtím řekne, že je křižovatka, dojela bys tam za skoro čtyři minuty. Yuuri: Misaki? Seš ty vážně můj? Já se tady snažím vymlouvat!/. No prostě a jednoduše si musím zvyknout a na teorii se kouknu před zkouškami, který mě čekají koncem října, což je daleko.

A když mluvím o říjnu tak 25. mám narozky. Už mi bude 18 - budu velká holka. Ale to není tak důležité jako to, že 25. je den těstovin!! *nadšení* /Sayu: Hetalia!! *vypískne stejně nadšeně*/ Asi si pořídím nějaké tričko. Mimochodem 24. je Hetalia den a 26. má zase narozeniny Rakousko. Já prostě říjen miluju už nejen kvůli Halloweenu a počasí.

Další věc, která mi právě vypadla je... *zase se poškrábe* ... že si asi ukousnu ty ruce! Ne, dobře, to jsem nechtěla. Yep! *vzpomněla si* Přemýšlela jsem právě teď, že jak máme povinný čtenářský deník, tak bych ho mohla psát i sem. Ale spíš jen tu část "hodnocení" než převyprávění a tak, protože to mě krutě nebaví, chápete ne?

Ještě něco jsem chtěla, ale to už si nepamatuju. Až si vzpomenu, tak vám to možná řeknu, prozatím jsem skončila /Karin: KONEČNĚ!!/

Music fantasy

3. září 2010 v 22:29 | Yuuri ^^ |  Designy
Z toho by člověk fakt blil. Ty designy jsou čím dál tím horší, moje myš je čím dál tím pomalejší, ruce čím dál tím prudší, silnější a jdu jíst...
 ...

Well... nesnášim tenhle novej hnus, kterej jsem tu dala. Fakt je mi z toho blbě... Lituju, že jsem tam nenechala předtím ten hnusnej. Asi tam vrátím ten fialovej a bude pokoj. UÁÁ! Jsem nas*aná!! *odchází s bolestmi hlavy*

etřčhrtjh