Yamato Nadeshiko Shichi Henge

31. srpna 2010 v 15:34 | Yuuri ^^ |  Anime
Aneb děsně těžký název.

Hodnocení: 9 z 10

YNSH je moje nejoblíbenější anime. Nejen že je takové spíše romantické, ale není to přeslazené ani dramatické, je to prostě komedie, která padne přímo na mě.

~ "Něco tam je!!"
~ "Počkej, Yuki! On je to asi člověk..."
To je první díl anime, při kterém se můj výbuch smíchu roznášel po celém baráku.

Toto anime je jedno z mála, ke kterému se můžu vrátit a zkouknout ho znova. Ale myslím si, že takový typ příběhu nemůže sednout každému. Tohle anime využívá ironii, parodii a černý humor. Člověk si toho ze začátku možná ani nevšimne a řekne si: "KRAVINA" ... ale později zjistíte, že celé anime je vlastně nadsázka a je tak postavené schválně. Jestli si myslíte, že z toho vyjde něco inteligentního, vážně se mýlíte. U tadytoho anime se NEMŮŽE přemýšlet. To byste totiž skončili už u prvních 5 minut.
Tato nadsázka na mě perfektně sedla. Dokonce jsem i překousla ječení těch holek. Musím se i přiznat, že jsem se i několikrát zasmála nad těmi fanynkami, i když mi tam lezly na nervy nejvíce. Je to prostě ironie, která ukazuje, jak lidi
dokáží být tupí. A já takový věci zbožňuju, protože holčičí chování fakt nesnáším. Proto mám z nich nejraději Sunako, protože je prostě svá a hlavně se s ní člověk pobaví.
Všechny postavy jsou naprosto rozdílné, což je další plus, které tomu dávám. Tady se perfektně ukazuje, že někdo je takový a takovým zůstane.
Člověk si až řekne, jak ohrané to téma je: "Holka přijde mezi krásný kluky a oni ji musí změnit v dámu, jeden se do ní zamiluje a..." Houby. V podstatě je to velmi originální v podání Shinichiho Watanabe (tvůrce). Nikoho by asi nenapadlo, že ta holka bude "královna podsvětí" a bude říkat krásným klukům "zářivé kreatury". Taky by nikdo nečekal, že v druhým díle na něj vybafne figurína jménem Hiroshi a začne na ně mluvit. Byla jsem vážně
vyplesklá hlavně z tohoto nápadu, jak spojit humor se Sunako.
A konec mě taky nezklamal. /Sayu: No... on tam skoro žádný nebyl, Yuuri -.-"/

Proč jsem tomu tedy nedala hodnocení 10 z 10? Protože čím víc jsem viděla anime, tím víc vidím chyb. Dřív mě to ani tolik netrkalo, ale z grafické části jim celkem často ujížděla anatomie postav (hlavně hlavy).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký holub si sedl na oranžovou lavičku? ^^

Fialový
Červený
Žlutý
Růžový
Modrý
Zelený

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama