She is a keeper of the sex club

7. srpna 2010 v 13:46 | Yuuri ^^
"Dobrý den, slečny," zářivě se usmál komisař, který netrpělivě čekal na příval tanečnic. Měl mnohem lepší náladu. Jako když dítě dáte z nudného vláčku na pořádnou atrakci na pouti.
Dívky mu nijak vesele neodpověděly, některé neřekly nic, jen se postavily do zvláštního hloučku, aby na některé nebylo vidět. Ze začátku se zdá toto konání trochu dětinské, ale v jejich tvářích byla pevná arogance. Seskupení dívek dávalo do hromady nějaké nastoupení k tanci ve skupině, jen byly blíže u sebe.
"Rád bych se vás na něco zeptal, jestli dovolíte," na ústech mu pohrával úsměv. Reakce žen mu akorát přidávala na naději, že pachatel je vážně mezi těmito zdmi. Už chtěl mít tenhle případ z krku. Sedět doma u krbu a vesele si číst Edgara Allana Poea, kterého má rozečteného již několik měsíců.
"Na co?" Zeptala se jedna z nich. Její světle hnědé, na mikádo ostříhané, vlasy se nehodily k jejímu velmi tmavému a výraznému make-upu, čímž se vytvářel spíše komický kontrast. Zelený obleček, který zakrýval jen důležitá místa, byl v okolí jejích prsou zaplněný zelenými bankovkami.
Svýma hnědýma očima (které byly přes černé stíny sotva postřehnutelné) upírala tvrdý pohled na Artemise a prohlížela si ho od shora dolů.
"Chtěli bychom se vás zeptat, co jste dělaly dnes v noci kolem třetí ráno," vložil se do toho Artemis, jelikož pohledy té prostitutky mu nedělaly vůbec dobře. Už raději ani nepočítal, po kolikáté se za tento den ptal tou samou otázkou.
Žena zastavila svůj pohled u jeho rozkroku bez odpovědi. Mladík mírně znejistěl, ale pokoušel se předstírat, že si toho nevšiml, a trpělivě čekal na odpověď.
"Co myslíte, že dělají tanečnice ve tři ráno, pane?" Ozvala se zrzka, která stála před všemi děvčaty, které se schovávaly v jejím stínu. Její zelené oči byly ze všech dívek nejnepřátelštější, i když hlas mluvil o opaku. Přestože byla ze všech nejmenší, měla zde zřejmě nejdominantnější místo.
Je vysoká jako slečna Kamélie, pomyslel si pro sebe Artemis a nevědomky se usmál.
"Slečno eee..."
"Říkejte mi jednoduše Lou," odvětila pohotově.
"Dobře. Slečno Lou, já nevím, jak to u vás chodí, ale některé slečny tu snad nemusí být každý den... spíše noc, ne?" Řekl s přehnanou vlídností komisař. Mluvil tím tónem, který by dokázal vytočit každého normálního člověka. Zde záleželo už jen na děvčatech, jak si pustí pusu na špacír.
"Jasně, že jsme tu všechny. Některý si odvedou chlapi do postele, ale jinak jsme tu až do šesti," odpověděla bez známky rozhořčení. Oproti holkám za ní je nijak zvlášť nesledovala. Tvářila se pořád svým neutrálním výrazem a dívala se chvíli na komisaře a pak zase na pár minut sledovala Artemise, který jejím pohledem vždy mnohem více znervózněl.
"A můžete mi říct ty, které včera klem třetí ráno nebyly zde?" Očkem koukl po svém společníkovi, který ihned kývl a vytáhl notýsek s propiskou.
"Já," vyšla jedna ze stínu. Byla velmi vysoká, jistě vyšší než Artemis sám se svými 189 centimetry. "Alice Mashlinová. Měla jsem klienta na jižní straně Londýna."
"A to je vše?" Očekával další přiznání, ale žádné nepřišlo.
"Včera jsme tu byly všechny, protože se nám vrátila šéfka. Problém? Nemáte žádný důkazy, tak se to snažíte hodit nám? Tse, na tohle nemam nervy, odcházim," mávla opovrženě rukou a tvrdým krokem odešla zpátky mezi muže.
"Lou!" Zavolala za ní ještě Alice, ale komisař ji jemně chytil za ruku a usmál se.
"To je v pořádku, Alice," kývl s tím slizkým tónem, až sebou trhla v touze ho uhodit. "V kolik se vrátila paní Brosleyová?"
"Asi po čtvrtý, proč? Podezíráte teď ji?" Promluvila opět hnědovláska, která strhla svůj pohled od Artemisových kalhot. Ten se náhle cítil jako osvobozen a psaní informací mu teď šlo mnohem lépe.
"Musíme sesbírat informace o všech. Víte, kde byla?"
"V Irsku u známé. Jméno nevím."
"Dobře, mockrát vám děkuji. To je vše," mírně se uklonil a svižným krokem odcházel ke dveřím.
Artemis šel vesele vedle něho potěšen, že už může vypadnout z toho doupěte zla.
"Myslím, že máme pachatele, příteli," zašklebil se policista a prudce plný energie otevřel dveře ven.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama