Okane ga nai

28. srpna 2010 v 13:07 | Yuuri ^^ |  Yaoi
Takže máme tu další mé vyjádření k ... yaoi anime. Jakožto vysoký kritik každého anime, nešetřím ani ta s yaoi námětem.


Hodnocení: 2 z 10
Tentokrát jsem si do drápků vzala slavné anime Okane ga nai. Nedivím se, že jim prachy došly po takové spoušti.

Člověk dřepí, nadšeně mrká na počítač, a čeká, co bude. Objeví se ooobrovský chlap s malýma očima a ruku mu podává malý chlapeček s vééélýma očima. Nějak mi nevadilo spojení velkého a malého (třeba Boku no Pico), ale jakmile Ayase začal mluvit, běžela jsem na záchod. Poslední kapka byla, kdy si Ayase představoval, že by chtěl, aby byl Kanou jeho tatínek a jeho spolupraconík jeho maminka. Bylo mi fakt zle. Tahle nevinnost mi akorát zvedá žaludek.
Nejlepší bylo, když Kanou Ayaseho znásilnil a po té, co chudák uke ležel v posteli plný modřin, vyšlo Kanouovi z mozku: "Já mu ale přece nechtěl ublížit!" To jsme si všimli, jaký jsi dobrák teda.
Na důkaz jeho velké lásky z něj pak udělá děvku - za každou noc se mnou ti dám 50 000 jenů, tak se vykoupíš. Ránu do hlavy!

Co se týče grafiky, tak kreslené je to pěkně, ale taky žádná originalita a je to udělané tím trochu starším typem. Takže semeovský typ se mi vážně nelíbil.

Četla jsem několik recenzí na tohle anime. A všechna ho vřele doporučovala. K tomu se vyjadřuji tak, že buď ty holky zbožňují přihlouplý, roztomilý chlapečky, kteří jsou ve skutečnosti již plnoletí, a přitahují je tvrďáci s velkým nosem. Nebo jednoduše to anime milují jen proto, že jde o yaoi. Přikláním se k druhé variantě.
Okane ga nai mě nijak nenadchlo, neuspokojilo ani nepřekvapilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama