Karin

5. července 2010 v 13:53 | Yuuri ^^
Karin
Ano, já vím, poslední dobou nekreslím moc dobře...

Karin je odrazem mých nejhorších vlastností.
Je krutá, líná, příliš upřímná, sobecká, závistivá, panovačná, sebestředná a vychytralá.
Její dobrá stránka je však spravedlnost. Svou pozici vůči mě ale plní jako mé kruté svědomí. Ráda si ze mě dělá srandu, strhává mě a podkopává mi nohy. Její špatné vlastnosti pociťuji spíše já, než ostatní kolem mě, i když ti, kteří mě neznají, si mohou myslet opak. Ale přece jen mám pořád Misakiho a Sayu.
Její osoba mě doprovází pořád a stále. Karin beru jako největší část sebe, jelikož je se mnou mnohem déle než Misaki se Sayu.
Karin nesnáší, když si z ní někdo utahuje a nenechá si to líbit. Její agresivní povaha se na ní projevuje už jen z jejího výrazu a z prvního pohledu vypadá velmi namyšleně. Ano, sebevědomí má mnoho, ale namyšlená vážně není.
Je realistická, určitě ne pesimistická.
Hrozně ráda si hraje v lidské hlouposti. I když sama není zrovna nejchytřejší /a moc dobře to ví/, tak se stále ráda vysmívá těm totálně tupým puberťáčkám, které tak nesnáší. Dokáže si uvědomit, kde její inteligence končí a jak na tom je, ale určitě nesklopí svůj ocas i před chytřejším člověkem, spíše naopak se od něj potají učí.
Sama ví, že by mohla být mnohem lepší, ale její lenost jí nedovoluje cokoli udělat, takže jediné, co dovede, je kritizovat a vysmívat se. Uvědomuje si své chyby a stejné vlastnosti nesnáší na ostatních, kterým se tak směje... 
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama