This girl can't be popular...

2. května 2010 v 14:45 | Yuuri ^^ |  Né, Kami-sama?
Je to až k pláči jak lidé dokáží být egocentričtí. Člověk se může téměř přetrhnout, ale když někomu nepadnete do oka, vaše existence je pro něj irelevantní. Už to, že tu takhle fňukám mi připadá infantilní... trochu mě to irituje. Můžete mi někdo říct, proč v každý větě mám nějaký cizí slovo? xD Jo, konečně jsem to porušila, můžu fňukat dál... xD
Víte... já vím, že nevíte, jak se oblékám. Řekněme, že můj styl není zrovna nejnormálnější... dobře, někdy je trochu ulítlej až táta s mámou zavírají oči, ale dokud mám prý dobrý známky, tak to půjde. Ale... začíná mi vadit ten přístup ostatních lidí ke mě. Už takhle chodím asi dva roky... prostě od té doby, co jsem nastoupila na gympl. A mám ráda svůj styl, připadám si tím nezávislá a že mám vždy svůj vlastní názor a všichni to hned ví. Ale... zůsob, jakým se mnou někteří mluví... Jsem pro ně jako člověk, který je nemůže pochopit... Neumím to vysvětlit, jsem v tom strašná xD Prostě řeknu: "mě se ty boty moc nelíbí..." a někdo odpoví: "No jo prosimtě, tobě se to ani nemůže líbit, je to přece normální, kdyby to bylo obalený kostmi, líbilo by se ti to". Ale mě se přitom líbí hodně normálních věcí xD Ale to oni nechápou... Nebo kamarádka začne vyhrožovat tak, že řekne: "Buď ticho nebo ti Yuuri zasekne vidličku do krku" Jo, ono to je často dost vtipný a sama toho využívám a baví mě ze sebe někdy dělat tu krvežíznivou, ale myslím, že by mě už mohli znát na to, že nic takovýho nejsem. Hororů se k smrti bojím... Jen mám prostě ráda ten styl... Krev mi nevadí a tak, ale prostě... Nejsem žádnej vrah nebo tak. Jsem normální, někdy až moc hodná bych řekla, jenže to nikdo nepozná, protože za prvé nechce, má ten svůj první dojem na mě, a za druhé... mé chování není zrovna nejroztomilejší a moje panovačná povaha vám taky moc neřekne, že jsem hodná holka xD

Takže to dokazuje, že moc lidem sympatická asi moc nebudu xD Už několikrát jsem slyšela: "Když jsem tě jen potkávala, tak jsem se tě bála a trochu mi vadilo, že jsme byli pak ve dvojici na té brigádě, ale teď jsem hrozně ráda! Příjdu na tvoje taneční i s foťákem!" nebo "Když jsem tě viděla, myslela jsem, že jsi namyšlená kráva..." Je to milé, že už si to sice nemyslí, ale zřejmě nebyly jediné, které si to myslely x)

Ano, za všechno z toho si můžu sama. Své chování jen tak nezměním, ale přemýšlela jsem, že bych asi měla změnit svůj styl zpátky na ten normální. Protože mnoho lidí na mě kouká jako na pitomce a už si mě tak zaškatulkují (učitelé například xD). Kluka si taky asi takhle nenajdu, jelikož normální a chytrý kluk chce normální a chytrou holku. Neříkám, že jsem úplně tupá, ale tak víte, co si lidi myslí o lidech, kteří se oblíkají jinak...

Ale víte, co totálně nechápu? Mám kamarádku, která se oblíká taky podobně a je nehorázně populární! Ale tak u ní to bude asi tím, že vypadá hrozně roztomile v čemkoli a je prostě hezčí. Taky nemá problém se bavit otevřeně o sexu a ráda chodí někam pařit. Ale často taky prosedí třeba 14 dní jen u kompu, kdy čte yaoi a kouká na své oblíbené skupiny a přemýšlí, který kluk se hodí k jakýmu. Z toho těm, kteří jí píšou, buď neodepisuje nebo ano, ale opožděně a pomalu. A přesto má svůj fanklub... nechápu to. Dobře, chápu a závidím jí to x)) Ale ona sama říká: "Ale já jsem nic pro to neudělala..." Právě že nic nedělá a má tolik přátel... K neuvěření a záviděníhodné x)

Prostě nevím x)) a vy mi asi neporadíte, páč počet lidí, který si to přečte je... 0 xDDD Díky, že jste mě vyslechli xDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LoveSakura LoveSakura | Web | 5. května 2010 v 14:57 | Reagovat

já tohle dcl znám...podle těch kostí a krvežíznivosti to bude temnější styl, jako emo, gothik bo tk, co? :D ae zase mohu doporučit, aby ses zbytečně kvůli lidem neměnila, pokud to tk doopravdy necítíš a nechceš...jasně,že pokud by si to trošku moc přeháněla, tk stačí kapičku ubrat, ae pořád si mít svůj styl...je ae pravda, že o mě si každej myslí, že jsem namyšlená...ae když mě pozná,tk jsou rádi, že se opravdu hodně mýlili...já se oblékala jako Barbie...celá růžová a tk...a často jsem cítila ty pohledy cizích lidí co si určo mysleli, jk jsem namyšlená a že jsem tupá, jen kvůli růžové barvě...je pravda, že poslední dobou nejsem tk růžová, ae bud sportovní bo elegantní...podle nálady..ono když ti lidi vidí, že máš podobnej styl, tk jsou takový víc klidnější a jaksi rozmrznou...jde o to, že jinak doopravdy žárlí, že máš svůj styl a oni ne a že se jim takhle aspon nák podobáš...a když máš stejnej styl, tk samo působíš pro ty lidi sympatičtěji...a taky...tímhle stylem přivoláváš pozornost, zatímco oni jsou neviditelní..pro určité lidi je to dobrý, ae hodně jich kvůli tomu může žárlit ;) a ta kámoška...to že vypadá roztomileji, tk třeba kvůli tomu se lidi nebojí se s ní začít bavit, poznají ji a tk ji mají rádi...pokud se tebe bojí, tk nebudou mít možnost tě bohužel poznat...jk se říká : čeho je moc, toho je příliš" ... já nwm, jk se přesně oblékáš, ae jdi si za svým stylem! jen to tolik nepřežeň...je dobré vybočovat z řady, ae zase né až moc přehnaně :D:D

2 Alcaria Alcaria | Web | 6. května 2010 v 19:11 | Reagovat

Myslím, že jsme na tom podobně. Nejsem přímo goth, ale chodím převážně v tmavých barvách a moje povaha je také jaksi temnější podstaty. Když už si říkám, že jsem smířená s opovrhujícími pohledy ostatních, pokaždé se vynoří něco nového co mě vyvede z rovnováhy.
Samozřejmě, že by bylo všechno lehčí, kdyby se člověk nechal naočkovat jejich barbínismem a módní mánií, ale jsem přesvědčená o tom, že bych tak ztratila kus sebe samé. Proto radši budu v pohodě uzavřená ve svém vlastním světě, než vytáhnout hlavu z ulity a být nešťastná.
Nevím jak je to u tebe, ale já jsem převážně samotářský člověk, takže nemám zapotřebí se okolí nijak zavděčit. Myslí si o mě, že jsem arogantní a vyšinutá šprtka (jako bych někdy šáhla na sešit nebo učebnici mimo vyučování), ale kupodivu mi to nijak nevadí.
Mám pár přátel, kteří opravdu vědí jaká jsem a mají mě rádi za to jaká jsem a já jsem jim nehorázně vděčná.
S tvým názorem na kluky plně souhlasím. Téměř všichni chtějí normální dívku, trochu hloupou a jdoucí s davem, proto nikdy nezavadí pohledem o někoho jako já. Stále jsem, ale přesvědčená, že někde na světě existuje člověk, který mě bude mít rád se všemi klady i zápory. Proto neházej flintu do žita, určitě se někdo najde, kdo nahlédne do duše i tobě.

3 Yuuri xP Yuuri xP | Web | 6. května 2010 v 19:58 | Reagovat

Alcaria: Ahoj ^^ Tak já jsem samotářský člověk jak kdy... nemusím moc chodit ven mezi lidi, jsem ráda zalezlá doma, ale zase jsem hrozně ráda, když jdu a zdraví mě dost lidí... S takovou povahou je těžký být populární, že? xD Každopádně mě hodně potěšily ty poslední dva odstavce, řekla bych, že máš pravdu ^^ Děkuju x)

4 Larryeluth Larryeluth | E-mail | Web | 12. října 2017 v 3:08 | Reagovat

http://www.sivivienda-ep.gob.ec/component/k2/itemlist/user/727529  описание фильма 2016   смотреть фильм убийца  http://mejstyle.de/component/k2/itemlist/user/1328

5 ElvaIgl ElvaIgl | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 1:12 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

6 ElvaHnn ElvaHnn | E-mail | 25. prosince 2017 v 22:49 | Reagovat

апрапрапр

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama