This girl can't be popular...

2. května 2010 v 14:45 | Yuuri ^^ |  Né, Kami-sama?
Je to až k pláči jak lidé dokáží být egocentričtí. Člověk se může téměř přetrhnout, ale když někomu nepadnete do oka, vaše existence je pro něj irelevantní. Už to, že tu takhle fňukám mi připadá infantilní... trochu mě to irituje. Můžete mi někdo říct, proč v každý větě mám nějaký cizí slovo? xD Jo, konečně jsem to porušila, můžu fňukat dál... xD
Víte... já vím, že nevíte, jak se oblékám. Řekněme, že můj styl není zrovna nejnormálnější... dobře, někdy je trochu ulítlej až táta s mámou zavírají oči, ale dokud mám prý dobrý známky, tak to půjde. Ale... začíná mi vadit ten přístup ostatních lidí ke mě. Už takhle chodím asi dva roky... prostě od té doby, co jsem nastoupila na gympl. A mám ráda svůj styl, připadám si tím nezávislá a že mám vždy svůj vlastní názor a všichni to hned ví. Ale... zůsob, jakým se mnou někteří mluví... Jsem pro ně jako člověk, který je nemůže pochopit... Neumím to vysvětlit, jsem v tom strašná xD Prostě řeknu: "mě se ty boty moc nelíbí..." a někdo odpoví: "No jo prosimtě, tobě se to ani nemůže líbit, je to přece normální, kdyby to bylo obalený kostmi, líbilo by se ti to". Ale mě se přitom líbí hodně normálních věcí xD Ale to oni nechápou... Nebo kamarádka začne vyhrožovat tak, že řekne: "Buď ticho nebo ti Yuuri zasekne vidličku do krku" Jo, ono to je často dost vtipný a sama toho využívám a baví mě ze sebe někdy dělat tu krvežíznivou, ale myslím, že by mě už mohli znát na to, že nic takovýho nejsem. Hororů se k smrti bojím... Jen mám prostě ráda ten styl... Krev mi nevadí a tak, ale prostě... Nejsem žádnej vrah nebo tak. Jsem normální, někdy až moc hodná bych řekla, jenže to nikdo nepozná, protože za prvé nechce, má ten svůj první dojem na mě, a za druhé... mé chování není zrovna nejroztomilejší a moje panovačná povaha vám taky moc neřekne, že jsem hodná holka xD

Takže to dokazuje, že moc lidem sympatická asi moc nebudu xD Už několikrát jsem slyšela: "Když jsem tě jen potkávala, tak jsem se tě bála a trochu mi vadilo, že jsme byli pak ve dvojici na té brigádě, ale teď jsem hrozně ráda! Příjdu na tvoje taneční i s foťákem!" nebo "Když jsem tě viděla, myslela jsem, že jsi namyšlená kráva..." Je to milé, že už si to sice nemyslí, ale zřejmě nebyly jediné, které si to myslely x)

Ano, za všechno z toho si můžu sama. Své chování jen tak nezměním, ale přemýšlela jsem, že bych asi měla změnit svůj styl zpátky na ten normální. Protože mnoho lidí na mě kouká jako na pitomce a už si mě tak zaškatulkují (učitelé například xD). Kluka si taky asi takhle nenajdu, jelikož normální a chytrý kluk chce normální a chytrou holku. Neříkám, že jsem úplně tupá, ale tak víte, co si lidi myslí o lidech, kteří se oblíkají jinak...

Ale víte, co totálně nechápu? Mám kamarádku, která se oblíká taky podobně a je nehorázně populární! Ale tak u ní to bude asi tím, že vypadá hrozně roztomile v čemkoli a je prostě hezčí. Taky nemá problém se bavit otevřeně o sexu a ráda chodí někam pařit. Ale často taky prosedí třeba 14 dní jen u kompu, kdy čte yaoi a kouká na své oblíbené skupiny a přemýšlí, který kluk se hodí k jakýmu. Z toho těm, kteří jí píšou, buď neodepisuje nebo ano, ale opožděně a pomalu. A přesto má svůj fanklub... nechápu to. Dobře, chápu a závidím jí to x)) Ale ona sama říká: "Ale já jsem nic pro to neudělala..." Právě že nic nedělá a má tolik přátel... K neuvěření a záviděníhodné x)

Prostě nevím x)) a vy mi asi neporadíte, páč počet lidí, který si to přečte je... 0 xDDD Díky, že jste mě vyslechli xDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LoveSakura LoveSakura | Web | 5. května 2010 v 14:57 | Reagovat

já tohle dcl znám...podle těch kostí a krvežíznivosti to bude temnější styl, jako emo, gothik bo tk, co? :D ae zase mohu doporučit, aby ses zbytečně kvůli lidem neměnila, pokud to tk doopravdy necítíš a nechceš...jasně,že pokud by si to trošku moc přeháněla, tk stačí kapičku ubrat, ae pořád si mít svůj styl...je ae pravda, že o mě si každej myslí, že jsem namyšlená...ae když mě pozná,tk jsou rádi, že se opravdu hodně mýlili...já se oblékala jako Barbie...celá růžová a tk...a často jsem cítila ty pohledy cizích lidí co si určo mysleli, jk jsem namyšlená a že jsem tupá, jen kvůli růžové barvě...je pravda, že poslední dobou nejsem tk růžová, ae bud sportovní bo elegantní...podle nálady..ono když ti lidi vidí, že máš podobnej styl, tk jsou takový víc klidnější a jaksi rozmrznou...jde o to, že jinak doopravdy žárlí, že máš svůj styl a oni ne a že se jim takhle aspon nák podobáš...a když máš stejnej styl, tk samo působíš pro ty lidi sympatičtěji...a taky...tímhle stylem přivoláváš pozornost, zatímco oni jsou neviditelní..pro určité lidi je to dobrý, ae hodně jich kvůli tomu může žárlit ;) a ta kámoška...to že vypadá roztomileji, tk třeba kvůli tomu se lidi nebojí se s ní začít bavit, poznají ji a tk ji mají rádi...pokud se tebe bojí, tk nebudou mít možnost tě bohužel poznat...jk se říká : čeho je moc, toho je příliš" ... já nwm, jk se přesně oblékáš, ae jdi si za svým stylem! jen to tolik nepřežeň...je dobré vybočovat z řady, ae zase né až moc přehnaně :D:D

2 Alcaria Alcaria | Web | 6. května 2010 v 19:11 | Reagovat

Myslím, že jsme na tom podobně. Nejsem přímo goth, ale chodím převážně v tmavých barvách a moje povaha je také jaksi temnější podstaty. Když už si říkám, že jsem smířená s opovrhujícími pohledy ostatních, pokaždé se vynoří něco nového co mě vyvede z rovnováhy.
Samozřejmě, že by bylo všechno lehčí, kdyby se člověk nechal naočkovat jejich barbínismem a módní mánií, ale jsem přesvědčená o tom, že bych tak ztratila kus sebe samé. Proto radši budu v pohodě uzavřená ve svém vlastním světě, než vytáhnout hlavu z ulity a být nešťastná.
Nevím jak je to u tebe, ale já jsem převážně samotářský člověk, takže nemám zapotřebí se okolí nijak zavděčit. Myslí si o mě, že jsem arogantní a vyšinutá šprtka (jako bych někdy šáhla na sešit nebo učebnici mimo vyučování), ale kupodivu mi to nijak nevadí.
Mám pár přátel, kteří opravdu vědí jaká jsem a mají mě rádi za to jaká jsem a já jsem jim nehorázně vděčná.
S tvým názorem na kluky plně souhlasím. Téměř všichni chtějí normální dívku, trochu hloupou a jdoucí s davem, proto nikdy nezavadí pohledem o někoho jako já. Stále jsem, ale přesvědčená, že někde na světě existuje člověk, který mě bude mít rád se všemi klady i zápory. Proto neházej flintu do žita, určitě se někdo najde, kdo nahlédne do duše i tobě.

3 Yuuri xP Yuuri xP | Web | 6. května 2010 v 19:58 | Reagovat

Alcaria: Ahoj ^^ Tak já jsem samotářský člověk jak kdy... nemusím moc chodit ven mezi lidi, jsem ráda zalezlá doma, ale zase jsem hrozně ráda, když jdu a zdraví mě dost lidí... S takovou povahou je těžký být populární, že? xD Každopádně mě hodně potěšily ty poslední dva odstavce, řekla bych, že máš pravdu ^^ Děkuju x)

4 Larryeluth Larryeluth | E-mail | Web | 12. října 2017 v 3:08 | Reagovat

http://www.sivivienda-ep.gob.ec/component/k2/itemlist/user/727529  описание фильма 2016   смотреть фильм убийца  http://mejstyle.de/component/k2/itemlist/user/1328

5 ElvaIgl ElvaIgl | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 1:12 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

6 ElvaHnn ElvaHnn | E-mail | 25. prosince 2017 v 22:49 | Reagovat

апрапрапр

7 RalphLat RalphLat | E-mail | 22. června 2018 v 3:24 | Reagovat

This currency soared up to scarcely $20k per coin, this went down again to around $7.5k recently. Considering it has already shown how huge it <a href=https://coursbitcoin.yolasite.com/>ici le cours du bitcoin</a> may judge from a sink, exclusively in behalf of now, it is making multitudinous investors hand out consideration. A army of the other digital currencies comprise regardless to be established themselves. In fact, some of them are viewed like penny stocks.

8 Michaelstear Michaelstear | E-mail | 22. června 2018 v 4:42 | Reagovat

Our organisation is expressively connected with various invigilators, British congregation matter
spurious managers and check-up centers, which enables us to make an impression on your scores in any ielts
center here the just ecstatic . All our certificates are creative and British Assembly
certified. If you want to <a href=http://coursbitcoineuro.pbworks.com/w/page/126948560/Cours%20Bitcoin%20Euro>cours bitcoin btc euros</a> induce an examination delight use here details to in us.

9 KevinHOF KevinHOF | E-mail | 22. června 2018 v 8:00 | Reagovat

the first reply was good...those are lovely topics.
however it will be better to post them <a href=https://www.heritiers.com/cours-crypto-monnaies/bitcoin>cours bitcoin</a> little by little in order of event and timing.
Also, try associate your forum with popular trends in sport, entertainment, news and more!

10 JasonZed JasonZed | E-mail | 22. června 2018 v 10:39 | Reagovat

have some problems with the currency switcher plugin. Nearby inaction, USD is in use. I’ve added some products with a evaluation of ‘100’, the <a href=https://coursdubitcoin.tumblr.com/>quel est le cours du bitcoin</a> store chapter showed ‘$100’. Then I changed the currency to EUR. The one effect: The output locate now shows the fitted USD expenditure ($106,83) but it should put on the EUR expenditure (€100).

11 ArthurHib ArthurHib | E-mail | 22. června 2018 v 13:12 | Reagovat

No, if your BS doesn't weigh, chances are it is because every play on the BS that is changing from year to year is to all intents not suitably reflected on the CF statement. Here are the widespread steps to checking and troubleshooting your non-balancing miniature standard of perfection
1) Stamp in all your subtotals and totals on the BS are <a href=http://inx.lv/6Ky>cours ethereum</a> adding correctly.
2) Voyage thru the BS one furrow at a course and support that if the even in compensation that element changes in any year, that that vacillate turn into is reflected on the CF statement. If not, frame sure-fire you superabundance it washing complete's hands of the CFS, approximately the same to working prime items. You maintain to subsistence on to upon accounting rules and classify in the suitable section
3) If all the swath items on the BS are being reflected on the CFS, then substantiate that you comprise the signs unimpeachable; for exemplar, that CapEx (money stream) is nicely increasing PPE. Assorted errors are well-earned to fail sign.

12 Davidelict Davidelict | E-mail | Web | 28. června 2018 v 20:12 | Reagovat

confirm , the site is indeed real
Bobette

http://freeprostacetoffer.info

13 RobertDioky RobertDioky | E-mail | Web | 16. července 2018 v 2:30 | Reagovat
14 EugeneacicK EugeneacicK | E-mail | 17. července 2018 v 6:06 | Reagovat

Hi,Please check this  https://rom.io/RW92 fast as you can. Thanks

15 julianneak16 julianneak16 | E-mail | Web | 26. července 2018 v 20:28 | Reagovat

Started new spider's web throw
porn games play free sexy girl hd wallpaper free online games for best rpg gam 2015 apps for downloading video
http://bsdm.apps.android.purplesphere.in/?gain.yolanda
free android programming lingerie wholesale free chatting app best android 9apps top 10 mobipe apps for android

16 nanniept2 nanniept2 | E-mail | Web | 28. července 2018 v 10:45 | Reagovat

Pron blog site  
http://asian.porndairy.in/?kaylin
  free erotic wallpapers erotic fight erotic cars victorian erotic art french erotic films

17 sherriebq69 sherriebq69 | E-mail | Web | 28. července 2018 v 12:46 | Reagovat

Free porn pictures    
http://boobs.xblog.in/?front_esmeralda
   erotic artwork sapphire erotic free adult videos erotic quotes

18 lesliefa11 lesliefa11 | E-mail | Web | 29. července 2018 v 6:35 | Reagovat
19 kelleytl4 kelleytl4 | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 15:00 | Reagovat

Right-minded started supplementary protrude:
http://fernando.w.telrock.org

20 cathleendn69 cathleendn69 | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 22:11 | Reagovat

Indelicate pctures  
http://asian.replyme.pw/?reese
  pornos poren sex xxx erotic dvd most erotic movies erotic art wallpaper

21 andyrq4 andyrq4 | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 20:58 | Reagovat

Original work
http://premium.cars.purplesphere.in/?entry.norma
what celebs do porn free mindy rae porn clips retro nun porn online gay porn austrlaia classic porn movirs

22 Morrisfinny Morrisfinny | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 3:53 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

23 Sergiochugh Sergiochugh | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 18:31 | Reagovat

Регистрация в проект Lifevantage Беспошлинно Россия и страны СНГ https://www.youtube.com/watch?v=UYzaR7AthU8

24 Peterpyday Peterpyday | E-mail | 10. srpna 2018 v 22:17 | Reagovat

What do you think about it?
This person is selling the secret of eternal youth: http://makemoneyonlinefast18383.dsiblogger.com/7342118/3-anti-aging-congress-secrets

25 bridgetteqt69 bridgetteqt69 | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 0:51 | Reagovat

Blog about sissy life
   british wedding dress naked women videos films tranny  
http://sissy.adultnet.in/?post.nikki
  realistic silicone masks female purple bras free old women porno transgender dates the f word feminism fuck old women hard sex toy in men the rights of woman

26 curtisyy16 curtisyy16 | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 1:56 | Reagovat
27 Korot.Ira Korot.Ira | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 19:31 | Reagovat

Я зашла на Букинг, и действительно: если выбрать цель проживания для отдыха, то бронирование не возможно ((( Что делать, если Букинг не дает бронировать жилье в Крыму?  Воспользоваться альтернативным сервисом вот и все ))) ссылка в описании.

воспользовался mybookit.ru ничуть не пожалел

28 rachellewx69 rachellewx69 | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 17:27 | Reagovat

Hi fashionable website
http://rivera.femdom.twiclub.in/?register.madeline
erotic mp erotic tv show erotic books free pornography sex live

29 tanishand1 tanishand1 | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 4:07 | Reagovat

New launched porn locality  
erotic love poems free potno movis erotic dances erotic death erotic thriller movies    
http://manga.net.erolove.in/?jewel  ;
  erotic children images erotic erotic love poems erotic board game erotic romance book

30 Angelodaype Angelodaype | E-mail | 24. srpna 2018 v 12:44 | Reagovat

PTHC FORUM

Choicest CP Shortclip 2018 Restricted Aggregation

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Advanced in years files 2000-2017LIQUIDATE Unshared Stash away Brimming 1201-1500 Files Crack !!! INCORRUPTIBLE !!!!!

Siberian Mouse Whip-round

Crave Modelkids Dvd 1 - 44 Vernissage

Hope custom-made Anal Series 1 - 25 Hush-hush showing !!!

https://qil.su/OYaoqM

After after Pic Dvd 1 - 50 Aid showing !!! UNTRAMMELLED !!!!!

31 Thomasdus Thomasdus | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 3:39 | Reagovat

PTHC FORUM

Most apropos CP Shortclip 2018 Restricted Intersection

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Mediaeval files 2000-2017PERSONA OF AUTOBIOGRAPHY Choicest Whip-round Non-restricted 1201-1500 Files Vernissage !!! UNLOOKED-FOR !!!!!

Siberian Mouse Amassment

In the utility of Modelkids Dvd 1 - 44 Vernissage

Irritation in the conducting of Anal Series 1 - 25 Opportunity !!!

Craving after Pic Dvd 1 - 50 Eremitic showing !!! EMANCIPATED !!!!!

32 chadsq16 chadsq16 | E-mail | Web | 8. září 2018 v 15:51 | Reagovat

Release pictures  
http://beach.sexblog.pw/?kailee
  erotic mobile videos erotic bluray adultvideos sex dvd erotic horror movies

33 Investor Investor | E-mail | 13. září 2018 v 22:12 | Reagovat

Mark Zuckerberg maybe interested in Viuly crypto currency:
https://www.google.com/search?q=viuly
If Viuly are integrated into facebook, the price of this crypto currency can grow hundreds of times.

34 anaSlisp anaSlisp | E-mail | 14. září 2018 v 15:47 | Reagovat

ООО  "СИТИ-СПА"
Отзывы: Телефон: 89266772255 КИДАЛЫ И МОШЕННИКИ
Руководитель  Парамонов Сергей Александрович КИДАЛА

Телефон руководителя: +79266772255 - КИДАЛА И МОШЕННИК
Дата регистрации  01.07.2016
ОГРН  1167746620337
ИНН  7722368861

Адрес (место нахождения)  111020, г. Москва, пер. Юрьевский, д. 11

Директор Сергей Александрович Парамонов МОШЕННИК, обещает многое. Берет деньги, пропадает. Затем говорит, что не вернет и назначает встречу. Приезжает с чеченцами и заставляет отказаться от долга. Не имейте с ним дел.
+79266772255 89266772255 МОШЕННИКИ И КИДАЛЫ

35 Mariutecy Mariutecy | E-mail | Úterý v 13:56 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://officialles.com/mari

36 Morrisfinny Morrisfinny | E-mail | Pátek v 9:53 | Reagovat

Женщины СНГ. Вы можете получить Гражданство Израиля. Брак с израильтянином. Можно Формальный. Гарантия 100%. Дорого. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

37 myrtlers1 myrtlers1 | E-mail | Web | Pátek v 15:07 | Reagovat

Stared different project:
http://althea.go.telrock.net

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama