Stačí 12 minut...

29. května 2010 v 0:15 | Yuuri ^^ |  Né, Kami-sama?
A jsem totálně mrtvá!
....

Abyste mi rozumněli - běhali jsme dneska 12 minut! Málem jsem chcípla se svojí kondičkou.
Taky jsme vůbec běhat takhle jak idioti nemuseli. Profesorka totiž: "Chcete si tu 800 zabehnout teď nebo si udělat nácvik?" Jenom jedna chtěla nácvik -> běhali jsme jak trotlové o kilák víc než jsme měli. Ale mám jedničku za aktivitu, alespoň něco, páč z těláku jedničky nedostávám... akorát, když chodíme plavat. Ale to mi moc známku nezachrání když z ostatního mám pětky. Dobře, z gymnastiky trojky.

Další věc, kterou jsem chtěla říct bylo že... Eeeto... netušim, hehe? Jo! Přemýšlela jsem, že bych začala psát povídku a zveřejňovala jí tady, ale... nejdřív bych jí musela napsat. A abych jí napsala, tak bych musela začít číst, aby se mi nahrnulo zpátky do hlavinky pár chytrých slovíček, ze kterých vyjde nějaký pořádný příběh bez tupého spádu. Nesnáším to, ale asi to líp prostě neumím. Musím začít číst, ale to bych nejdřív měla dočíst toho Robinsona, který je vážně nudný. Je třeba zajímavé číst, jak staví pec, ale vážně mě nezajímá popis na jednu stránku banánovníku. Fakt ne, lidi.

A teď přichází vrchol tohoto nudného článku! Tento obrázek! Rakousko a Prusko! Bože, čumim na něj každou sekundu už celej den a furt nemám dost.Ta holka je úžasná, nechápu, jak to někdo může nakreslit...
Má samozřejmě mnoho dokonalých obrázků, když tak zde ^^ máte její deviantart.

7 letá válka *-*

No ještě bych chtěla říct poslední věc: ....Bleach. Trochu se za to stydím, že koukám na tak komerční anime, ale je to ještě větší trapas, když jsem na nějakým anime srazu a tam ukážu na nějakej cosplay a zeptám se: "A ti jsou z čeho?" a někdo mi odpoví: "Bleach" cítím se pak jak debil. Viděla jsem dost anime, ale Bleach ne? No to snad není pravda.Takže se to pěkně napravuje. Pyon!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama