Ore? O.o"

9. dubna 2010 v 22:50 | Yuuri ^^ |  Watashi x)
Yuuri

/Ore = "já", trochu hanlivěji řečeno, říkají si tak hlavně kluci/

Vím, ten obrázek stojí za prd, ale prozatím tu zůstane, než vytvořím lepší.

Takže abych popsala svoji osobu. Nejdříve vám řeknu svůj celek jako Yuuri:
  • Tento blog jsem založila jako svůj deník, jako své já. Všechny věci sem dávané jsem dělala já nebo mě nějak srdečně zasáhly. Ať už je to jen cizí obrázek, má pro mě nějakou cenu.
  • Rozhodla jsem se, že NEBUDU kopírovat cizí díla, jen když ho budu chtít ukázat jako že: "Tento člověk dokázal něco tak úžasného!!"
- Dnes je 25.6. 2010 -> Starší články pomiňme
  • Moje shrnutá osobnost je trochu ztřeštěná, lítá si ve své fantazii, ale ví, kde je její hranice. Lidi ale vidí obvykle ty špatné vlastnosti a těch mám habaděj. Jsem sobecká, egocentrická, příliš upřímná, sebevědomá a hlavně člověk, který nesnáší hloupý a sobecký lidi /tedy hlavně děti pod 15 let/. A jde to na mně hodně vidět. Mám ráda svůj klid a vydržela bych být bez lidí celý svůj život, pokud bych měla počítač. Mezi lidmi se sice nepřetvařuji, ale přece jen je moje chování jiné než doma. Řekněme, že mezi lidmi je u mě spíše Sayu než Karin. Co beru jako své plus (i když to některým už začíná lést na nervy) je vciťování se do druhých. Nikdy se necpu ostatním do jejich zelí a když někdo někoho pomlouvá, často mám jiný názor, protože se na to dokáži podívat i z jiného pohledu.
  • Vyznání: Aizen-sama!
Teď mé tři osobnosti, které dávají jeden celek - Ore:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaký holub si sedl na oranžovou lavičku? ^^

Fialový
Červený
Žlutý
Růžový
Modrý
Zelený

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama