Globální oteplování, deštné pralesy, polský prezident...

21. dubna 2010 v 21:01 | Yuuri ^^ |  Sorry, it must be some intelligence there
Yuuri

... je zase jen tupá senzace. Chvíli je to ptačí chřipka, pak prasečí teď globální oteplování a zítra to třeba bude, že mrtvý polský prezident vstal z mrtvých, aby nastolil mír. Tak a teď jsem vám to natřela.

  • Ne, tak abych nějak odůvodnila svůj názor - samozřejmě tu nějaké to oteplování bude, ale nebuďme tak namyšlení. Vážně si myslíme, že za to můžeme my? Cha-cha. Možná na tom podíl máme, ale sama planeta si dělá to, co chce sama. Že produkujeme hodně CO2? Že nějaký grafy říkají, že čím víc je CO2 ve vzduchu, tím se více otepluje naše zem? Že to za posledních sto let takhle perfektně sedí? A ukázali vám někdy grafy před těmy sto lety? Samozřejmě že ne, to by přece pak ukázali, že jejich výpočty jsou trochu mylné. Dříve bylo v ovzduší také mnoho CO2 a se zemí se nic nedělo. Jenže to vám nikdo neukáže. Teď se peníze dávají na vědce, kteří říkají, že globální oteplování je naše vina. Ti, kteří to chtějí vyvrátit, peníze nedostanou bohužel. Proč? To se zeptejte třeba těch, kteří šířily ty blbosti o prasečí chřipce, oni by jim měli rozumět.
  • Nakonec stejně po globálním oteplování příjde ICE AGE! Né vážně, téhle teorii věřím. Až roztají ledovce, zvedne se výška hladiny a klesne koncentrace soli ve vodě. Golfský proud, který ohřívá téměř celou Evropu teple proudí od Karibiku /nebo někde tam? /, pak obloukem projde kolem Evropy a někde nahoře na zeměkouli se potápí do hlubin, kde pak zase v Karibiku vyleze, aby se ohřál a takhle to pořád koluje. Jenže až roztají ledovce, Golfský proud půjde do kšá xD A kdo nám bude ohřívat Evropu?
  • Že kácíme deštné pralesy? Ach, to je smutné. Ano, souhlasím, že zabíjíme kvůli tomu zvířata, odtrháváme si přírodu z očí ale... plíce světa? Cha-cha. Kácení deštných pralesů je vážně špatné snad jen kvůli půdní erozi. I kdyby se vykácely všechny lesy na světe, téměř nic by se nestalo. Po celý zeměkouli je vody jak nasr... hodně vody tu je. Voda = H2O... vidíte tam to O? Tomu se říká kyslík dámy a pánové. Novinka, že? Překvapí vás tedy, že ze všech oceánů a moří se do ovzduší dostává nejvíce kyslíku? Všechna voda na zemi se skládá asi tak z 90% z kyslíku. Mňam.
  • A máme tu smutek za Polsko! Lidi... je to sice můj názor, ale držet dva dny smutek za prezidenta, který k nám nemá žádný vztah. Ať si drží smutek v Polsku, my jim můžem popřát upřímnou soustrast. Novinka, že jim umřel prezident, je teď ve všech novinách, rozhlasech, rádiích, televizích... za chvíli to bude na hrníčkách, bude se to zpívat v hymně a chce se mi blinkat. Je to smutné ano... Lidé milují katastrofy, všimli jste si? Ale že v Africe umírá mnohem víc lidí je všem putna samozřejmě.
Chňo chňo... tak jsem se vypsala... Mám v hlavě ještě hodně připomínek, ale jsem líná je psát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama